• -

DOGOTERAPIA

Category : Aktualności

30 kwietnia tego roku byliśmy w Dworze Czeczów na spotkaniu ze wspaniałym pieskiem o imieniu Kiper. Nauczyliśmy się, jak należy postępować z pieskami ,aby unikać niemiłych i niebezpiecznych sytuacji.Opiekunka Kipera przedstawiała nam różne scenki, w których braliśmy udział. Kiper był bardzo skupiony  i zauważał wszystkie nasze potknięcia. Dlatego szybko uczyliśmy się wszystkiego. Potem każdy mógł podejść do Kiperka i go pogłaskać , a nawet przytulić. Niektórych z nas bardzo polubił , bo lizał nas po rękach. Na zakończenie zagrał z nami mecz , strzelaliśmy do bramki gole ,a Kiper  był bramkarzem. To świetny bramkarz, przepuścił tylko dwie bramki na kilkadziesiąt goli, a gdy obronił biegał dumnie z piłką między nami  i czekał na oklaski. Będziemy ten dzień długo pamiętać i naukę, jaką zdobyliśmy. Szkoda ,że Kiper nie może z nami iść do szkoły, wtedy nauka byłaby weselsza.

Dziękujemy Kiperkowi i jego Pani za cenną naukę, jak należy postępować z pieskami.

Pozdrawiamy, uczniowie z klas pierwszych.

Opracowała:

Katarzyna Kerep


Archiwa