• -

X MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ IM. JANA PAWŁA II

Category : Aktualności

15.05.2014 roku wybrana grupka uczniów z klas drugich ze Szkoły Podstawowej Nr 124 w Krakowie  uczestniczyła w X Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II, którego organizatorem była SP Nr 123 przy ul. Okólnej 16 w Krakowie.

Uczniowie zaśpiewali z wielkim zaangażowaniem  dwie piosenki związane z osobą Świętego Jana Pawła II . Zaprezentowali  „Barkę ” ulubioną pieśń oazową Naszego Umiłowanego Ojca Świętego  i piosenkę pt. „Kochamy Cię Janie Pawle II „.

Podczas Festiwalu panowała wyjątkowa atmosfera . Czuło się obecność Świętego Jana Pawła II. Uczestnicy festiwalu starali się jak najpiękniej zaprezentować swoje piosenki o tematyce religijnej , a publiczność występ  poszczególnych grup nagradzała gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody . Wspomnienia z Festiwalu na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy organizatorom za wzruszające chwile , podczas których mogliśmy śpiewać piosenki na chwałę Bogu.

                          Tekst i zdjęcia : Jadwiga Puto ( wych. kl. II a)


Archiwa