• -

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY – GADY, PŁAZY

Category : Aktualności

15 maja 2014r.w Dworze Czeczów uczniowie naszej szkoły brali udział w żywej lekcji przyrody. Podczas zajęć dzieci mogły poznać zwyczaje tych niezwykłych egzotycznych zwierząt.

Nietypowe spotkanie z przyrodą, okazało się bardzo interesujące. Uczniowie zdobyli cenną wiedzą na temat budowy żywych organizmów, sposobu odżywiania i miejsca ich występowania. Poznali ciekawostki z życia zwierząt i najdziwniejsze cechy charakterystyczne danego gatunku. Dużą atrakcją dla uczniów było to, że mogli zwierzęta dotknąć, pogłaskać – oczywiście pod okiem ich właściciela. Przysporzyło to dzieciom wiele radości i wrażeń.

Żywa lekcja przyrody to dla uczniów bardzo cenne doświadczenie. Z pewnością na długo zostanie w pamięci i być może w przyszłości będzie inspiracją do rozwijania nowych zainteresowań.

TEKST: MGR MONIKA KASPRZYK

FOTO: MGR MAGDALENA PIĘDEL


Archiwa