• -

PIXAR IN CONCERT

Category : Aktualności

To było niepowtarzalne, multimedialne wydarzenie, w którym udział wzięli uczniowie klasy 3a i 3b. Tuż przed Międzynarodowym Dniem Dziecka, 30 maja w Kraków Arenie wzięli udział w pierwszej w Polsce prezentacji fragmentów ścieżek dźwiękowych z czternastu pełnometrażowych produkcji studia Pixar w wersji koncertowej. Połączenie muzyki wykonywanej na żywo z pięknymi wizualnie scenami wprowadziło dzieci w świat muzyki symfonicznej. Muzyka czterech wielokrotnie nagradzanych kompozytorów zabrzmiała w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją amerykańskiego dyrygenta Erika Ochsnera. Orkiestra zagrała ścieżki dźwiękowe do znanych dzieciom filmów animowanych Pixara takich jak: Toy Story, Merida Waleczna, Gdzie jest Nemo, Auta i inne. Ten koncert to była prawdziwa uczta dla miłośników kina i muzyki. Najnowocześniejszy obiekt widowiskowy Europy — Kraków Arena i wspaniały koncert dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

Opracowanie artykułu Renata Tylek- wychowawca klasy 3a

 


Archiwa