• -

WARSZTATY PlayMais

Category : Aktualności

Uczniowie klasy 3a i 3b brali udział w warsztatach plastycznych, w których zostały wykorzystane nowatorskie materiały kreatywne. Warsztaty odbyły się 04-06 pod kierunkiem plastyka Krzysztofa Czerwińskiego.

Dzięki tego typu warsztatom dziecko poznaje i uczy się używać różnych form sztuki, artystycznych technik i kreatywności, zachęcone jest do współdziałania i pracy grupowej przez co rozwija się społecznie, rozwija własną ekspresję, samoocenę, pewność siebie oraz wrażliwość i samodzielność, nabiera wrażliwości estetycznej i doświadczenia artystycznego.

Uczniowie mieli zapewnione materiały do pracy. Były to specjalne, kolorowe chrupki, które łączy się za pomocą nawilżonej wodą szmatki. Uczniowie klasy 3a wykonywali prace przestrzenne na dowolny temat, a uczniowie klasy 3b wykonali ozdobne ramki na zdjęcia oraz samochody jako prezent dla Rodziców.

Warsztaty dostarczyły wiele radości, dzieci chętnie pracowały, a efekt ich pracy był niesamowity.

Sami oceńcie! Oto prace uczniów:

Opracowanie artykułu: Renata Tylek Wychowawca klasy 3a


Archiwa