• -

PIKNIK RODZINNY KLASY 3 B

Category : Aktualności

5 czerwca 2014 r. odbył się Piknik Rodzinny dla uczniów klasy 3 b i ich rodziców na boisku szkolnym przy ul. Sucharskiego.  Dzieci rozpoczęły występ artystyczny dla swoich rodziców,  a później wręczyły  im prezenty (dla mamy portret, a dla taty pojazd wykonany ze skrobi spożywczej).  Następnie odbyły się zawody sportowe: przeciąganie liny dziewczynki kontra chłopcy oraz mieszane drużyny rodziców z dziećmi, bieg w workach, tor przeszkód, bieg z piłeczką pingpongową, mecz piłki nożnej rozegrany w drużynach tatusiowie i chłopcy. Wspólnie grillowaliśmy, dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli ze sobą porozmawiać i bliżej się poznać. Na zakończenie pikniku każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Wszyscy świetnie się bawili i chcieliby tą imprezę powtórzyć.

                        wychowawca Ewa Miłaszewska


Archiwa