• -

„Z ŻYCIA ZERÓWKI” WYCIECZKA DO INWAŁDU

Category : Aktualności

 02.06.2014r oddział zerowy wybrał się na  wycieczkę do Parku Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie. Mieliśmy okazję obejrzeć modele przedstawiające najsławniejsze cuda architektoniczne świata, m.in.: Świątynię Akropolu, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Bazylikę Św. Piotra, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Statuę Wolności, Mur Chiński. Miniatury zostały zbudowane w skali 1:25 oraz 1:15
Wśród dodatkowych atrakcji, z których dzieci mogły skorzystać  były: karuzele, zjeżdżalnie, Małpi gaj, Kino 5D. Oprócz parku miniatur zwiedziliśmy średniowieczną warownię przy której znajduje się osada z warsztatami rzemiosła oraz park ruchomych smoków.

Mimo niesprzyjającej pogody wycieczkę uważamy za udaną i pouczającą.

Dzień Rodziny w oddziale zerowym

„Witajcie w Naszej Bajce”

Są dwa szczególne dni w roku w, których  Mama i Tato mają swoje święto. Z tej okazji dzieci z oddziału zerowego przygotowały program słowno- muzyczny, który zaprezentowały 18.06.2014 roku. Oprócz wierszy i piosenek zeróweczka przedstawiła bajkę pt. „ Czerwony Kapturek”- w wersji na wesoło. Rodzice zebrali się punktualnie na sali gimnastycznej, a mali artyści dali z siebie wszystko. Słowa pełne miłości płynące z recytowanych wierszy i wyśpiewanych piosenek wywołały łzy wzruszenia u rodziców, a żartobliwe dialogi zawarte w bajce sprawiły, iż uśmiech pojawił się na twarzach gości. Przedstawienie było bardzo udane, mali artyści otrzymali gromkie brawa od widowni, a chwilę później wręczyli rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Rodzice byli bardzo dumni ze swoich dzieci, a  one wiedziały, że trud włożony w przygotowanie uroczystości był tego wart.

Opracowała: Magdalena Zadwórna


Archiwa